Po raz kolejny w Warszawie, po raz kolejny w Arenie Ursynów, czyli Granda Pro powraca! Kolejna odsłona, która w tytule mieć będzie „Lucky 7” zapowiada się bardzo interesująco z wielu względów.

Fani sportów walki będą mogli obejrzeć pojedynki w dwóch formułach – MMA i K-1, a główną atrakcją tego sportowego spektaklu będzie mistrzowski bój o pas Międzynarodowego Mistrza Organizacji ISKA w wadze ciężkiej pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem i Vladimirem Toktasynovem.

Arkadiusz Wrzosek to bez wątpienia aktualnie jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w formule K-1 w Polsce. Na swoim koncie posiada tytuły m.in. mistrza organizacji Fight Exclusive Night, amatorskiego mistrza K-1 Global, mistrza europy Muay Thai organizacji IFMA, a także liczne tytuły krajowe w Muay Thai, kickboxingu i Sanda. Podczas październikowej gali Granda Pro – Lucky 7 zawalczy po raz trzeci dla stołecznej organizacji. Pierwszy pojedynek stoczył w 2017 roku. Pokonał wówczas Kaia Duraka przez techniczny nokaut. Z kolei druga walka Arka na Grandzie po kontrowersyjnym werdykcie sędziów została uznana jako nie odbyta.

Wrzosek, który przebudował swój sztab szkoleniowy ostatnimi czasy zadebiutował również na zawodowym ringu jako pięściarz. W walce toczonej na dystansie czterech rund pokonał na punkty reprezentanta Kongo, Saida Kasongo. Teraz powraca do swojej koronnej dyscypliny i czeka go nie lada wyzwanie.

Vladimir Toktasynov (albo jak kto woli Tok) to Rosjanin, który na stałe osiedlił się w niemieckim Duisburgu. Jego zawodowy rekord w formule K-1 to 49 zwycięstw (19 przez KO) i 12 porażek. I tutaj należy wspomnieć, że toczył boje nie z byle kim, bo naprawdę topowymi zawodnikami. Trenujący w Amrani Palace Gym  reprezentant Rosji w swojej zawodniczej karierze próbował sił również w boksie oraz MMA, lecz bez większych sukcesów.

Obaj zawodnicy solidnie przygotowują się do tego pojedynku, bo stawką jest nie byle co, a wspomniany wcześniej już pas Międzynarodowego Mistrza ISKA jednej z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie. Kto przywłaszczy sobie to trofeum? Młody, rządny sukcesów Polak, a może stary, ringowy wyjadacz z Rosji? Przekonamy się już 27 października.

Na karcie walk październikowego wydarzenia będzie można zobaczyć również m.in. Aleksandrę Rolę (formuła MMA), Dawida Nowaka (formuła MMA), Patryka Małeckiego (formuła K-1), a także powracającego do starów w formule MMA, znanego z gal KSW, Wojciecha Orłowskiego. Z kim skrzyżują rękawice i jak wyglądać będzie kompletna karta walk dowiemy się już za kilka dni.

Pełną kartę walk znajdziecie na naszej stronie już wkrótce.

Bilety: już wkrótce na www.eventim.pl

 

Informacja prasowa