Zapraszamy na kolejny odcinek naszego podcastu MMA Śląskim Okiem. Sporo działo się w MMA, więc sporo było również do omawiania. Główne tematy, to podsumowanie genialnego występu Mateusza Gamrota oraz gal UFC i  EFM SHOW.

Początek podcastu to omówienie wybranych pojedynków z piątkowej gali EFM Show. Prowadzący skupili się debiucie Magdy Loski w MMA, a także omówili zwycięstwa Macieja Różańskiego, Daniela Skibińskiego, czy Igora Michaliszyna. A jakie zdanie mają na temat całego eventu? To trzeba sprawdzić w 59 odcinku.

Zobacz również: EFM Show – wyniki. Zwycięstwa Różańskiego, Skibińskiego i Michaliszyna

Nie zabrakło również walki wieczoru gali Bellator 256, gdzie na rozpoczęcie Grand Prix w kategorii półciężkiej doszło do pojedynku rewanżowego Ryana Badera z Lyoto Machidą. Bader udanie zrewanżował się rywalowi wygrywając pojedynek na pełnym dystansie. 


Ostatnia część, to podsumowanie świetnego występu Mateusza Gamrota, który w zgarnął drugi bonus w drugiej walce dla organizacji UFC. Prowadzący byli pod wrażeniem tego, co „Gamer” pokazał w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Było również o innych pojedynkach w gali UFC Vegas 23. 

Zobacz również: Piękny nokaut w wykonaniu Mateusza Gamrota na UFC Vegas 23! Co za walka! [WIDEO]