Jedna z największych sportowych sił w naszym kraju – Fight Exclusive Night, mocno zbroi się przed kolejnymi wydarzeniami. W mediach społecznościowych sukcesywnie ujawniają nowe nazwiska, które nawiązały z nimi współpracę.

Przez najbliższe miesiące FEN wyprodukuje cztery kolejne wydarzenia, podczas których miejsce będzie miało kilka pojedynków o najważniejsze trofea. By móc zapełnić rozpiski interesującymi zestawieniami, przedstawiciele organizacji podpisują nowych zawodników.

Zobacz także: Cztery walki o pas! Kalendarz FEN na najbliższe miesiące

Do tamtejszych szeregów dołącza chociażby były zawodnik singapurskiego ONE Championship, który zamienia duże rękawice na mniejsze, przechodząc do mieszanych sztuk walki. Pochodzący z Ukrainy Oleksandr Moisa może pochwalić się imponującym rekordem oraz kilkoma znaczącymi osiągnięciami w sportach uderzanych.

https://twitter.com/fenmma/status/1648749867773095936?s=20

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kolejnym wzmocnieniem jest legitymujący się zawodowym rekordem 15-3, Nurzhan Akishev. Kazach, który ma za sobą występy m.in. w BRAVE CF, aktualnie może pochwalić się serią czterech wygranych. Po raz ostatni walczył w lutym, kiedy to ekspresowo, bo już w inauguracyjnej odsłonie, uporał się ze swoim oponentem.

https://twitter.com/fenmma/status/1649059286662758404?s=20

Źródło: Twitter/FEN MMA