Fatalne wieści dochodzą z zagranicznych mediów. Reprezentant American Top Team, Renato Moicano, który pod koniec kwietnia miał wystąpić w walce wieczoru UFC, niestety nabawił się kontuzji. Przedstawiciele organizacji zmuszeni są więc na szybko znaleźć nowego rywala dla Armana Tsarukyana.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

29 kwietnia miejsce będzie miało wydarzenie amerykańskiego giganta, podczas którego w ramach main eventu mieliśmy zobaczyć potyczkę dwóch topowych zawodników z kategorii lekkiej. Legitymujący się rekordem 17-5-1, Renato Moicano miał stanąć przed ogromną szansą, konfrontując się ze słynącym z bardzo dobrych zapasów, Armanem Tsarukyanem (19-3). Niestety, walka ta ostatecznie nie dojdzie do skutku ze względu na kontuzję Brazylijczyka. Wygląda jednak na to, iż 26-letni Ormianin zamierza pozostać w rozpisce, apelując do innych, wolnych fighterów.

„Szybkiego powrotu do zdrowia, Moicano. Kto naprawdę chce zarobić?”

Zobacz także: Tsarukyan vs. Moicano planowaną walką wieczoru kwietniowej gali UFC

Tsarukyan jak dotąd stoczył pod szyldem globalnego potentata osiem pojedynków, wygrywając w sześciu z nich. Po raz ostatni wchodził do oktagonu pod koniec minionego roku, kiedy to skrzyżował rękawice z Damirem Ismagulovem (24-2). Starcie to rozegrało się na pełnym dystansie, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali triumf pierwszego z nich. Ormianin wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszej przegranej doświadczonej z rąk naszego rodaka – Mateusza Gamrota (22-2).

Źródło: Twitter/Arman Tsarukyan