Wielkimi krokami zbliża się gala XTB KSW 77, a co za tym idzie, jedna z największych walk w historii organizacji – Mariusz Pudzianowski vs. Mamed Khalidov. Na nieco ponad tydzień przed wydarzeniem, do sieci wpłynęły nieciekawe zdjęcia, sugerujące, że coś złego mogło się stać z nogą byłego strongmana

17 grudnia w Arenie Gliwice miejsce będzie miała gala XTB KSW 77. W main evencie dojdzie do bezpośredniej konfrontacji dwóch ikon największej polskiej organizacji. Mamed Khalidov (35-8-2) przechodzi do wagi ciężkiej, by spróbować swoich sił na tle Mariusza Pudzianowskiego (17-7).

Zobacz także: „Kto będzie myśliwym, a kto zwierzyną?” – oficjalna zapowiedź walki Khalidov vs. Pudzianowski [WIDEO]

Kilka dni przed wydarzeniem popularny „Pudzian” dzieli się ze swoimi kibicami materiałami, które pokazują mocno posiniaczoną nogę. Warto mieć na uwadze, że może to także dotyczyć jakiegoś dawnego urazu, a sam zawodnik chce jedynie narobić medialnego szumu. Jeżeli natomiast tak nie jest, życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, by nie stanęło to na drodze w doprowadzeniu do walki z Khalidovem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Karta walk przyszłotygodniowego eventu, na której na ten moment znajduje się 10. starć, prezentuje się naprawdę dobrze. Dwa z nich noszą status pojedynków mistrzowskich, więc niebawem przekonamy się, czy pasy zmienią właścicieli.

Źródło: Facebook/Mariusz Pudzianowski