Joe Rogan wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości Conora McGregora oraz zdradził, z kim Irlandczyk powinien teraz zawalczyć.

Conor McGregor (22-6) nie walczył od lipca 2021 roku, kiedy to na gali UFC 264 poniósł porażkę w walce w wadze lekkiej z Dustinem Poirierem (28-7). Podczas tego starcia Irlandczyk złamał nogę i od tego czasu przechodzi rehabilitację. Obecnie McGregor wrócił do treningów i ma nadzieję, że powróci do klatki latem tego roku.

„The Notorious” wyjawił swoje zamiary, twierdząc, że po powrocie chciałby stoczyć walkę o tytuł z Charlesem Oliveirą (32-8) lub Kamaru Usmanem (20-1). Joe Rogan w specjalnym odcinku programu „Hotboxin’ with Mike Tyson” podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, z kim Irlandczyk powinien walczyć w następnym pojedynku.

Jeśli Conor chce mieć największe szanse na sukces, to powiedziałbym, że powinien walczyć z kimś, kto jest trochę poniżej poziomu mistrzowskiego. Może z kimś, kto dopiero wchodzi na rynek, nad kim Conor ma przewagę, ale nadal jest to konkurencyjna walka. Daj mu szansę na sprawdzenie się. Ale nie zestawiaj go od razu z Usmanem.

stwierdził Rogan.

Rogan ostatecznie stwierdził, że McGregor powinien robić to, co uważa za najlepsze dla swojej kariery.

źródło: sportskeeda.com