Kolejna odsłona naszego plebiscytu NAJ2017, czyli wydarzenie roku. W ubiegłym roku działo się bardzo dużo, dlatego też nasi fani oraz nasz VIP, Robert Złotkowski który widział każde z tych wydarzeń nie mieli łatwego wyboru.

W roku ubiegłym wydarzeniem roku zostało Forum MMA, które zostawiło w tyle walkę Jędrzejczyk vs. Kowalkiewicz oraz gale LFN. Ubiegły rok był jednak zdecydowanie bardziej ciekawy jeśli chodzi o wydarzenia, co z resztą widać w naszych nominacjach.

Zobacz: NAJ2016 Polska – podsumowanie roku

WYDARZENIE ROKU 2017 – POLSKA

  1. UFC Gdańsk – 6 głosów
  2. Blisko 60 tysięcy fanów na KSW 39 – 4 głosy
  3. Roberto Soldić detronizuje Borysa Mańkowskiego – 2 głosy
  4. Conor McGregor w Polsce – 0 głosów
  5. Babilon MMA nową siła w Polsce – 0 głosów

Fani MMA Polska & Świat– KSW Colloseum

Robert Złotkowski- KSW 39: Colloseum

Nasza redakcja po bardzo zaciętej dyskusji wybrała  drugą, jakże udaną galę amerykańskiego giganta jako wydarzenie ubiegłego roku. Pełna hala, niesamowita atmosfera i przed wszystkim zwycięstwa Polaków okraszone niespodzianką jaką sprawił Darren Till nie tylko „Cowboyowi” Cerrone ale i kibicom na świecie, na długo zapadnie w pamięci i sercach fanów z naszego kraju.

Fani grupy MMA Polska & Świat do ostatniej chwili nie mogli rozstrzygnąć co było wydarzeniem roku. Rutem na taśmę zwyciężyło KSW 39 które zgromadziło 93 głosy. Tylko trzy głosy mniej zebrała gala UFC w Gdańsku.Trener Robert Złotkowski który uczestniczył w obu galach, podobnie jak kibice wybrał historyczną galę KSW na stadionie Narodowym jako wydarzenie roku. Pięć pasów mistrzowskich, powrót „Jurasa” okraszone 56 tysiącami kibiców z pewnością przejdzie do historii nie tylko Polskiego ale i światowego sportu.

A jakie są wasze odczucia po ubiegłym roku? Czekamy na głosy w komentarzach, a już jutro kolejna kategoria!