Jak co roku, tak i tym razem redakcja InTheCage.pl wybiera NAJlepszych w 2018 roku. Tym razem zaczynamy od kategorii NAJ2018: Klub Roku, czyli najlepszego klubu w Polsce.

W głosowaniu biorą udział oczywiście redaktorzy InTheCage.pl, a także fani grupy MMA Polska & Świat. Wybór fanów jest liczony jako 1 głos. Nominacje wybrała redakcja.

1. Berkut WCA Fight Team – 9 głosów

2. Berserkers Team Szczecin – 5 głosów

3. DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała

3. Mighty Bulls Gdynia

3. Ankos MMA Poznań

Głosy redakcji pokryły się z głosami fanów grupy facebookowej MMA Polska & Świat, Berkut WCA Fight Team zostaje tym samym najlepszym polskim klubem roku 2018. Rywalizacja w naszej redakcji nawiązała się jedynie między dwoma klubami, drugim byli szczecińscy Berserkerzy.

Większość naszych redaktorów uznała, że zwycięstwa Jana Błachowicza w UFC, passa 7 zwycięstw Rafała Kijańczuka, świetny rezultat Daniela Omielańczuka tak w MMA, jak i w K-1, a także liczne zwycięstwa m.in. takich zawodników jak Kamil Gniadek, Karol Skrzypek, Akop Szostak, Filip Bątkowski, Krzysztof Gutowski czy Tymoteusz Łopaczyk, którzy nie zaznali porażki w ubiegłym roku, stawiają WCA na pierwszym miejscu. Gdy dodamy do tego Damina Janikowskiego, Mariana Ziółkowskiego, czy Piotr Strusa, którzy kończyli walki ze zmiennym szczęściem walcząc dla czołowych organizacji w Polsce i Europie, albo „listę gości sparingowych” – Mamed Khalidov, Tomasz Narkun, Roberto Soldić, Marcin Wrzosek, Karolina Owczarz, Kamil Szymuszowski, to wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane.

Na koniec gratulujemy oczywiście wszystkim nominowanym i podajemy TOP 5 wg. grupy facebookowej MMA Polska & Świat:

1. Berkut WCA Fight Team – 296 głosów

2. DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała – 88 głosów

3. Berserkers Team Szczecin – 55 głosów

4. Czerwony Smok – 30 głosów

5. Mighty Bulls Gdynia – 28 głosów