Najbliższy weekend pod znakiem ALMMA w Poznaniu i Świętochłowicach

źródło: materiały prasowe ALMMA

Zapraszamy na najbliższe edycje zawodów Amatorskiej Ligi MMA w Poznaniu i Świętochłowicach.

17 marca – ALMMA 145 Poznań – Puchar Wielkopolski
Zawody odbędą się na Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Podgórnej 21 w Puszczykowie k/Poznania. W ramach Pucharu Wielkopolski rozegrane zostaną turnieje MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact i Kobiet OFS oraz Turnieje BJJ i BJJ No Gi.

18 marca – ALMMA 146 w Świętochłowicach – Puchar Śląska
Zawody odbędą się na hali sportowej SP nr 1 przy ul. F. Zubrzyckiego 38. W dniu zawodów rozegrane zostaną turnieje MMA: Junior, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact i Kobiet OFS oraz Turnieje BJJ No Gi w formułach: Białe i Kolorowe Pasy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.almma.pl.

Zapraszamy również na kursy sędziowskie na sędziego MMA, które odbędą się 17 marca w Puszczykowie k/Poznania oraz 18 marca w Świętochłowicach o godz. 8:00 – szczegółowe informacje i zgłoszenia: slawomir.cypel@o2.pl.

 

Informacja prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCztery walki dodane do karty TFL 13: NOXY NIGHT w Lublinie
Następny artykułMichał Elsner przed Babilon MMA 3: Wygrana z Correirą sprawiła, że dalej walczę
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.