Cztery walki dodane do karty TFL 13: NOXY NIGHT w Lublinie

Kolejne zestawienia wzbogaciły kartę walk gali TFL 13: NOXY NIGHT, która odbędzie się w Lublinie już 24 marca. Wśród tych pojedynków kolejna walka pań (po Nalepka vs. Badurek).

Arbi Nashkhoev vs. Krystian Blezień
Po długiej absencji do klatki TFL, powraca niepokonany w organizacji Arbi Naskhoev. Podczas historycznej odsłony TFL 13″NOXY NIGHT” w Lublinie, czeczeński zawodnik skrzyżuje rękawice z niebezpiecznym Krystianem Blezieniem. Pojedynek odbędzie się w największej na Lubelszczyźnie Hali Globus. Starcie zakontraktowane jest w limicie do 70 kg. Obaj zawodnicy dwukrotnie wchodzili do oktagonu TFL i będzie to dla nich trzeci występ dla Thunderstrike Fight League.

Łukasz Talarowski vs. Karol Michalak
Łukasz Talarowski po raz trzeci wejdzie do klatki Thunderstrike Fight League. Już 23 marca w Lublinie podczas największej w historii gali TFL 13″NOXY NIGHT” , popularny FOX, skrzyżuje rękawice z reprezentantem Dziki Wschó Biała Podlaska, Karolem Michalakiem. Podopieczny Łukasza Grochowskiego zadebiutuje pod szyldem Thunderstrike Fight League. Impreza odbędzie się w największej na Lubelszczyźnie Hali Globus. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie wagowym do 77 kg.

Marcin Łuczyński vs. Przemek Chimczuk
Jeden z najbardziej oczekiwanych debiutów czeka na kibiców podczas trzynastej odsłony TFL “NOXY NIGHT „w Lublinie. Reprezentant klubu Spartakus Cyców oraz Team Oleksiejczuk pierwszy raz pojawi się w klatce Thunderstrike Fight League. Już 23 marca w Lubelskiej Hali Globus skrzyżuje rękawice z przedstawicielem S4 Warszawa, Przemysławem Chimczukiem. Pojedynek zakontrakowany jest w limicie kategorii ciężkiej do 120 kg. Ciekawostką i smakiem gali jest fakt, iż Łuczyński trenuje pod okiem Michała Oleksiejczuka, natomiast Chimczuka przygotowuje Tomasz Janiszewski. Przypomnijmy że Lord na gali TFL 7, pokonał weterana, wybitnego reprezentanta Polski w zapasach popularnego Tomasza”Granita” Janiszewskiego. Czy będzie to czas zemsty?

Monika Kędzierska vs. Anna Tarsinska
Drugim pojedynkiem kobiet podczas zbliżającej się się gali TFL 13″NOXY NIGHT”, będzie konfrontacja Moniki Kędzierskiej z Anną Tarsinska. Reprezentantka Szkoły Walki Drwala Kraków, skrzyżuje rękawice z podopieczną Łukasza Grochowskiego. Pojedynek odbędzie się w limicie do 65 kg.

Bilety na galę dostępne w sprzedaży na www.ekobilet.pl/tfl oraz Lublinie Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie 4.

 

Informacja prasowa