Nick Diaz planuje powrót do klatki na początku 2021 roku

238
źródło: essentiallysports.com

Nick Diaz (26-9) swój ostatni pojedynek stoczył ponad pięć lat temu. Wiele mówiło się o jego ewentualnym powrocie do klatki. Ariel Helwani podał informację, że Amerykanin chce powrócić do klatki już w 2021 roku. Dodał, że jest on już po pierwszych próbach zrobienia limitu wagowego kategorii półśredniej.

„To jest Nick Diaz na dzień dzisiejszy. Według jego menadżera Kevina Mubenga waży gdzieś w okolicy 175-165 funtów. On właśnie skonćzył 14-dniowy trenig i dietę. To był pierwszy raz od czterech lat, kiedy ciął wagę – powiedział Mubenga. Diaz chciał zrobić próbę, ponieważ on obserwuje co się teraz dziej w dywizji do 77 kilogramów. On na 100% planuje, aby znów walczyć i według Mubengi planuje wrócić na początku 2021 roku.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nick Diaz w swojej bogatej karierze stoczył wiele wspaniałych i niezapomnianych pojedynków. Walczył dla takich organizacji jak: Pride FC, Dream, Strikeforce czy UFC. W 2011 roku po pięciu latach powrócił do Ultimate Fighting Championshi i na UFC 137 wypunktował legendarnego BJ Penna (16-14-2). W ostatnim boju na UFC 183 przegrał na punkty z Andersonem Silvą (34-10), ale wynik walki został zmieniony na „no contest” ponieważ u Brazylijczyka wykryto nielegalne środki dopingujące.

Zobacz także: Alistair Overeem po zwycięstwie na UFC on ESPN+34 chce walczyć z Lewisem lub Rozenstruikiem

źródło: Twitter, Ariel Helwani