Zawodnik z Nowego Sącza podzielił się z fanami kompilacją nagrań, na których widać jak przygotowuje akcję, którą zaprezentował podczas swojego ostatniego pojedynku. Potwierdził tym samym słowa wypowiedziane tuż po gali.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Robert Ruchała (10-1) podczas minionej gali XTB KSW 94 w walce o pas tymczasowego mistrza kategorii piórkowej pokonał Patryka Kaczmarczyka (11-3), nokautując go frontalnym kopnięciem już w pierwszej rundzie. W wywiadzie po walce zdradził, że była to broń, którą przygotowywał bardzo skrupulatnie. Nie sądził jednak, że tak precyzyjnie wejdzie już pierwszy z frontów.

Świeżo upieczony czempion udostępnił na platformie X kompilację filmów, na których widać jak przygotowuje akcję bliźniaczo podobną do tej, jaką zaprezentował nam we wspomnianym starciu.

Było to drugie zwycięstwo Roberta nad zawodnikiem RKT Radom. Ich pierwsza konfrontacja pod skrzydłami KSW zakończyła się zwycięstwem Nowosączanina przez jednogłośną decyzję sędziów. Miało to miejsce w październiku 2021 roku. Warto zaznaczyć, że Patryk ma również na koncie wygraną nad Robertem, jednak z czasów amatorskich.

Zobacz również: Łukasz Brzeski pozostaje zawodnikiem UFC

Źródło: X / Robert Ruchała. Fot: Instagram / Robert Ruchała