Jak podaje Marcel Dorff z Eurosportu, 14 października dojdzie do bardzo ciekawej rozgrywki w dywizji koguciej. Wciąż niepokonany Cameron Saaiman stanie w szranki z Christianem Rodriguezem. 

Cameron Saaiman (9-0) przebojem wdarł się do największej promocji MMA na świecie, wygrywając pod jej sztandarem już trzy pojedynki. Po raz ostatni widziany był w akcji, w lipcu tego roku. Podczas UFC 290 zmierzył się z Terrencem Mitchellem (14-3) i nie dając mu żadnych szans, rozbił go już w inauguracyjnej odsłonie.

Zawodnika tego bardzo mocno promuje także były mistrz KSW, a obecnie jeden z topowych fighterów wagi średniej UFC Dricus Du Plessis (20-2). Panowie bardzo często pojawiają się razem, a „Stillknocks” nie szczędzi komplementów w kierunku młodego Afrykanera.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Saaiman do akcji ma powrócić już 14 października. Jak podają zagraniczne źródła, na UFC Vegas 81 wejdzie do oktagonu wraz z legitymującym się rekordem 9-1 Christianem Rodriguezem.

Rodriguez obecnie może pochwalić się serią dwóch wygranych. Ostatni pojedynek stoczył w kwietniu tego roku, podchodząc do rywalizacji z promowanym na ogromną gwiazdę Raulem Rosasem Jr. (7-1). Młody Meksykanin nie był jednak w stanie wystarczająco mu się postawić, ostatecznie odnosząc porażkę na kartach sędziowskich.

Zobacz także: Holloway i Korean Zombie po raz pierwszy oko w oko [WIDEO]

Źródło: Twitter/Marcel Dorff