Największa, polska organizacja MMA – KSW, coraz bardziej rozbudowuje dywizję półciężką. Jak możemy wyczytać na profilu niepokonanego dotychczas zawodnika, Marca Doussisa, ten związał się właśnie z nimi umową.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marc Doussis (@marc.douzi)

„Oficjalnie, z dumą ogłaszam, że od teraz będę występować dla KSW. Jestem szczęśliwy, iż mogę reprezentować Niemcy oraz Grecję na największej, europejskiej scenie. Wielkie podziękowania dla Martina Zawady oraz Contract Fighters, dzięki którym stało się to możliwe. Słowa uznania należą się również National Fighting Championship oraz FIGHTING.de, którzy wspierali mnie przez ostatnie lata. Pora wziąć się za robotę. Do zobaczenia wkrótce.”

Marc Doussis (8-0-1) dotychczas w zawodowstwie nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Po raz ostatni widziany był w akcji, podczas majowego NFC 3, kiedy to stanął w szranki Georgem Bilogrevicem (1-2), którego to rozbił przed końcem regulaminowego czasu. Wcześniej natomiast zawalczył z Jonathanem Bosuku (7-6-1), natomiast ich starcie ostatecznie zakończyło się wynikiem „no contest” po nielegalnym kolanie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Najbliższe wydarzenie KSW rozegra się 18 grudnia w Gliwiach. Póki co ogłoszono jedynie dwa mistrzowskie pojedynki – Mamed Khalidov (35-7-2) vs. Roberto Soldic (19-3), a także rewanż pomiędzy Danielem Torresem (12-4) oraz Salahdinem Parnassem (15-1-1). Mając jednak na uwadze kurczący się czas, kolejne zestawienia z pewnością już wkrótce będą sukcesywnie ogłaszane.

Źródło: Instagram/Marc Doussis