Podczas transmisji dzisiejszego wydarzenia, organizacja KSW odkryła pierwsze karty, związane z następną – 65. – galą. Rozegra się ona 18 grudnia w Gliwicach i jak można się było domyślić – zwieńczy ją już wcześniej zapowiadany, mistrzowski bój pomiędzy Mamedem Khalidovem oraz Roberto Soldicem. 

O starciu pomiędzy dwoma czempionami – Mamedem Khalidovem (35-7-2) oraz Roberto Soldicem (19-3) – mówiło się już od bardzo dawna. Cała sytuacja nabrała tempa po tym, jak Chorwat wyskoczył z klatki po swojej ostatniej, zwycięskiej potyczce i podchodząc do ikony nadwiślańskiej sceny, na wizji upomniał się o pojedynek. Chwilę później potwierdziła go sama organizacja, zatajając termin. Choć w internecie krążyły pogłoski o czwartym grudnia, brak było oficjalnej informacji. Ostatecznie dojdzie do niej dwa tygodnie później.

Zobacz także: Mamed Khalidov vs. Roberto Soldic staje się faktem! Walka prawdopodobnie już w grudniu!

Teraz wszystko stało się już jasne! Konfrontacja o panowanie w kategorii do 84 kilogramów, to jednak nie wszystko, co już teraz wiemy na temat KSW 65. Ponadto, ogłoszono także, iż w rozpisce znajdzie się rewanżowa batalia pomiędzy Danielem Torresem oraz Salahdinem Parnassem!

Źródło: Twitter/KSW