Kapitalnie radzący sobie dotychczas w oktagonie globalnego potentata Payton Talbott powróci do akcji już pod koniec czerwca. Podczas hitowego UFC 303 skrzyżuje rękawice z Yanisem Ghemmourim. 

Po pewnym triumfie w jednej z edycji Dana White’s Contender Series, Payton Talbott (8-0) zasilił szeregi największej organizacji MMA na świecie – UFC. Dotychczas stoczył tam dwa pojeydnki, oba pewnie i widowiskowo zwycieżając. Jego sile ulegali kolejno Nick Aguirre (7-2), a także Cameron Saaiman (9-2).

Zobacz także: Były mistrz UFC na celowniku Paytona Talbotta

Okazuje się, iż po raz kolejny w klatce zobaczymy go już 29 czerwca, podczas UFC 303. Niepokonany Amerykanin stanie wówczas w szranki z reprezentatem Trójkolorowych – Yanisem Ghemmourim (12-2). Starcie zakontraktowano oczywiście w limicie kategorii koguciej.

Ghemmouri dotychczas ma zaledwie jedną potyczkę pod szyldem amerykańskiego giganta. Doszło do niej we wrześniu minionego roku, kiedy to podjął rękawice z Williamem Gomisem (13-2). Finalnie zmuszony był natomiast uznać wyższość oponenta po tym, jak został rozbity w trzeciej odsłonie. Teraz zapewne dołoży więc wszelkich starań, by powrócić na właściwe tory.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wydarzenie z numerem 303 zwieńczy hitowe zestawienie pomiędzy powracającym po długiej przerwie Conorem McGregorem (22-6) oraz Michaelem Chandlerem (23-8). Gala ta będzie więc z całą pewnością bardzo mocno eksponowana i wielu fighterów będzie chciało wziąć w niej udział.

Źródło: X/UFC, fot. Chris Unger/Zuffa LLC