Po szybkim zwycięstwie na Armia Fight Night 6 w 2019 roku trafił do KSW jako solidne wzmocnienie kategorii półśredniej. Jako jeden z niewielu po 3. porażkach z rzędu otrzymał szansę na odbudowanie. Organizacja stawia na Alberta Odzimkowskiego, bo to lokalny bohater i rasowy ticket seller reprezentujący Radom. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Czy zmiany wprowadzone przed najbliższym pojedynkiem przyniosą efekt? Tego dowiemy się już 11 listopada podczas gali XTB KSW 88. Niezależnie od wyniku walki Alberta Odzimkowskiego (13-7), wywnioskować można, że zawodnik ten postawił na rozwój i zrezygnował z dodatkowych zajęć związanych z pełnioną funkcją eksperta MMA. Sama sprzedaż biletów może nie wystarczyć, jeśli odniesie on porażkę w sobotę, ponieważ jego bilans w KSW to 1-4. O całym procesie przygotowań i zmianach, opowiedział w gościnnej rozmowie dla kanału Filip Lewandowski – rozmowy z fighterami.

Poprzestawiałem wiele priorytetów, pojawiają się względem samego komentarza dla organizacji KSW, wymieniamy się płynnie z Marianem. Dodatkowo, jeśli chodzi o sam Oktagon Live, w tym etapie przygotowań pojawiam się tam znacznie rzadziej, występuję głównie w roli eksperta, nawet poprosiłem Macieja, żeby nie tytułował mnie jako współprowadzącego, bo ja przychodzę i ta praca bezpośrednio przed programem, związana z przygotowaniami do mojego pojedynku jest znacznie mniejsza. Nie ukrywam, że też to bardzo lubię, ale te priorytety są przestawione całkowicie na sport. Mam 34 lata i ja też czuję, że to jest ten moment, że za parę lat nie będę mógł tego robić.

wyjaśnił.

Zobacz także: KSW 88: Zapowiedź walki Leśko vs. Kuberski [WIDEO]

Kolejnym rywalem Odzimkowskiego będzie Serb Nemanja Nikolić (9-1-1), który w debiucie dla KSW stracił swój nieskazitelny rekord na rzecz porażki z Bartoszem Leśko (13-3-2). Panowie spotkają się w limicie kategorii średniej, a stawką dla obu może być dalsza kariera pod sztandarem polskiej organizacji.

Autor: Kuba Kazuła

Źródło: YouTube/Filip Lewandowski – rozmowy z fighterami, fot. Materiały prasowe KSW