Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że Łukasz Brzeski (8-1-1) weźmie udział w Dana White’s Contender Series. Artur Gwóźdź w „Koloseum” potwierdził te informacje oraz ogłosił, że w programie Dany White’a wystąpi również Łukasz Sudolski (8-0).

Jak doskonale wiemy na tych galach z tego cyklu zawodnikom, którzy zaprezentują się najlepiej mogą otrzymać kontrakt z UFC. Na taką szansę zasłużyli tacy wojownicy jak: Sean O’Malley (13-1), Kevin Holland (21-7), Jimmy Crute (12-1) czy Antonina Shevchenko (9-2).

Łukasz Brzeski od 2018 roku jest związany z Babilon MMA, gdzie stoczył cztery pojedynki i wywalczył sobie miano pierwszego pretendenta do pasa wagi ciężkiej. W ostatnim pojedynku na Babilon MMA 13 pokonał przez TKO z Michałem Piwowarskim (4-2).

Łukasz Sudolski do tej pory w swojej zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Z organizacją Babilon MMA jest związany od 2018 roku. W ostatnim pojedynki na Babilon MMA 18 pokonał Mladena Kujundzica (3-4-1). Na Babilon MMA 20 miał się zmierzyć z byłym zawodnikiem UFC z Joachimem Christensenem (15-8) ale na kilkadziesiąt minut przed tym starciem z powodu problemów zdrowotnych Duńczyk był zmuszony wycofać się z tej walki.

Zobacz także: Łukasz Brzeski przed szansą na UFC. Polak wystąpi w programie Dany White’a

źródło: Koloseum