OFICJALNIE: Daniel Omielańczuk vs. Daniel James na ACA 122 w Mińsku

300

W kwietniu odbędzie się ACA 122. Organizacja ogłosiła, że na tej gali wystąpi nasz rodak Daniel Omielańczuk (24-10-1). Jego rywalem będzie Daniel James (10-5-1).

„Wybuchowe starcie na karcie walk ACA 121 w Mińsku Przedstawiciel prawdziwej polskiej siły – Daniel Omielańczuk zmierzy się z amerykańskim kolosem – Daniel James. 23 Kwietnia, Mińsk, Białoruś.”

Daniel Omielańczuk jest czołowym polskim zawodnikiem wagi ciężkiej. Ma on za sobą przygodę w UFC, gdzie stoczył 9 pojedynków. Od 2018 roku jest związany z organizacją ACA. W swoim ostatnim pojedynku na gali z numerem 114 stanął przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego w kategorii ciężkiej, lecz został znokautowany w pierwszej rundzie przez Tony’ego Johnsona Jr (14-5-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl– legalnego polskiego bukmachera.

Daniel James w przeszłości występował dla takich organizacji jak: Bellator, XFO czy LFA. W swoim pierwszym boju dla ACA na gali z numerem 101 przegrał na punkty z byłym zawodnikiem UFC Ruslanem Magomedovem (15-2). W poprzednim występie na ACA 114 pokonał przez TKO Michala Martinka (8-2).

Gala ACA 122 odbędzie się 23 kwietnia w Mińsku.

Zobacz także: „Skończyłbym go, to byłaby masakra” – Patricio Freire o potencjalnym pojedynku z Alexandrem Volkanovskim

źródło: ACA, Twitter