Pomimo wygranej na UFC Vegas 60, Gregory Rodrigues nabawił się podczas pojedynku okropnego urazu głowy. Szczegółowe zdjęcie udostępnił w swoich mediach społecznościowych prezes organizacji – Dana White. Jest ono jednak przeznaczone wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach…

Za nami kolejna gala wyprodukowana pod banderą największej organizacji MMA na świecie – UFC Vegas 60. Doszło tam do wielu interesujących starć, jednakże jako najciekawsze wybrano konfrontację Chidi Njokuaniego (22-8) z Gregorym Rodriguesem (13-4).

Zobacz także: Rozdano bonusy po gali UFC Vegas 60

To właśnie bohater tej potyczki znajduje się obecnie na nagłówkach wszystkich portali na całym globie. Powód? Ogromne serce, które pozwoliło mu przewalczyć i zwyciężyć pomimo potwornej kontuzji, która pojawiła się już w początkowej fazie walki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera. 

Dla Brazylijczyka była to druga wygrana z kolei. Kilka miesięcy wcześniej – w czerwcu tego roku – stanął w szranki z Julianem Marquezem (9-3), którego znokautował już w pierwszej rundzie. Uraz z wczorajszej potyczki wygląda natomiast dość poważnie, więc nie wiadomo, kiedy teraz wróci do rywalizacji.

Źródło: Twitter/UFC, Instagram/Dana White