Oleg Taktarov: Khabib może opuścić Rosję prywatnym samolotem

226
Oleg Taktarov (instagram)

Dzisiaj trafiła do nas wiadomość, że mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov utknął w Rosji i nie wystąpi na gali UFC 249. Legendarny Oleg Taktarov (17-5) uważa, że Khabib wciąż może opuścić swój kraj, a wystarczy poprosić o pomoc wpływowych przyjaciół.

Khabib Nurmagomedov miał zmierzyć się z Tonym Fergusonem 18 kwietnia na gali UFC 249. Mistrz kategorii lekkiej z powodu zamknięcia klubu American Kickboxing Academy powrócił do ojczyzny. Problem pojawił się w momencie, kiedy Rosja zamknęła swoje granice.

Zobacz również: Khabib utknął w Rosji, UFC szuka nowego rywala dla Tony’ego Fergusona na UFC 249

Poszukiwany jest nowy przeciwnik dla Fergusona. Mówi się, że będzie nim Justin Gaethje, ale gotowość do walki zgłaszają również Dustin Poirier i Jorge Masvidal.

Tymczasem były zawodnik UFC – Oleg Taktarov tłumaczy, że Khabib mógłby opuścić kraj prywatnym samolotem. Wystarczy poprosić wpływowych przyjaciół lub Władimira Putina.

„Khabib mógłby opuścić Rosję prywatnym samolotem. Każdy biznesem może w tym pomóc. Prywatne lotnictwo, to zupełnie inna historia. Khabib ma wielu fanów, wsparcie biznesmenów i może poprosić Putina, aby wypuścił go z Rosji na pewien czas”

Pozostaje nam obserwować rozwój sytuacji. Fani MMA wciąż mają nadzieje, że do starcia Khabiba z Tonym dojdzie. To piąta próba zestawienia tych dwóch zawodników. Tym razem na przeszkodzie nie stanęły żadne kontuzje, a pandemia koronawirusa.

źródło: Twitter