Oli Thompson zapowiada swój kolejny pojedynek

254
źródło: Facebook Oli Thompson

Oli Thompson (21-12) na gali FEN 28 zaskoczył niemal wszystkich fanów MMA nokautując Szymona Bajora (20-9) zostając mistrzem w kategorii ciężkiej.

Na Facebooku Anglik zapowiedział swój kolejny pojedynek, na który podpisał już kontrakt. Zdradził również, że nie będzie to występ dla organizacji Fight Exclusive Night w obronie mistrzowskiego pasa.

Been putting in work for weeks now, not like my last 2 fights, 2 days notice and 2 weeks notice.Contract signed and its…

Opublikowany przez Oliego Thompsona Wtorek, 18 sierpnia 2020

„Od tygodni już trenuję, ale nie tak jak do moich dwóch ostatnich walk o których dowiedziałem raz 2 tygodnie wcześniej i raz 2 dni. Kontrakt podpisany i będzie do świetna wiadomość dla fanów i tych co mnie wspierają. Nie będzie to obrona pasa FEN,  ale niedługo będziemy coś planować w tej kwestii.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Oli „The Spartan” Thompson w swojej bogatej karierze walczył dla najlepszych organizacji na świecie takich jak: BAMMMA, UFC czy Bellator. Stoczył on również pięć walk dla federacji KSW, gdzie walczył między innymi z Mariuszem Pudzianowskim (13-7) czy Karolem Bedorfem (15-5). W ostatnim czasie miesza on wygrane z porażkami.

Zobacz także: Pierwsze informacje na temat kontuzji Seana O’Malleya

źródło: Facebook