Ovince St. Preux chce walczyć z Ionem Cutelabą na UFC on ESPN+23 w Busan

56
źrodło: usatoday.com

W ostatnim czasie niezwykle interesująco zaczyna się dziać w wadze półciężkiej. Po swoim ostatnim zwycięstwie na UFC on ESPN+18 Ion Cutelaba wyzwał do walki Ovince’a St. Preux  (24-13).

Amerykanin w rozmowie z mmajunkie.com wyraził chęć na taki pojedynek. „OSP” chciałby, aby taka konfrontacja odbyła się UFC on ESPN+23, która odbędzie się w Korei Południowej.

Jednocześnie zaprzecza słowom On mówił po walce na UFC w Danii, że ja go unikam. To oczywiście nie jest prawda. Przyjmuję jego wyzwanie. Zróbmy to na gali w Korei Południowej pod koniec roku. Jeżeli on chce takiej walki jeszcze w 2019 roku to ja jestem gotowy.

powiedział Ovince St. Preux

„Hulk” zadebiutował w Ultimate Fighting Championship na UFC FN 89, gdzie przegrał z Mishą Cirkunovem (15-5). W ostatnim występie na UFC on ESPN+18 pokonał przez TKO Khalila Rountree (8-4).


„OSP” jest solidnym zawodnikiem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. W swojej karierze stoczył wiele dobrych pojedynków. W swoim poprzednim starciu również na UFC on ESPN+18 poddał naszego rodaka Michała Oleksiejczuka (14-3).

UFC on ESPN+23 odbędzie się 21 grudnia w Busan.

źródło: mmajunkie.com