Choć nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, wszystko wskazuje na to, że podczas grudniowej gali Salahdine Parnasse powalczy o trzecie mistrzowskie trofeum. Naprzeciwko niego stanie oczywiście czempion dywizji półśredniej Adrian Bartosiński. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Po pokonaniu Roberta Ruchały i zacementowania swojej pozycji w największej organizacji MMA nad Wisłą, Salahdine Parnasse szuka nowych wyzwań. Już od jakiegoś czasu wspominał o walce o trzecie trofeum, a teraz najprawdopodobniej wszystko staje się faktem.

Wiadomo, iż do obrony swojego trofeum przygotowuje się także Adrian Bartosiński. Ten powróci do klatki właśnie podczas grudniowego wydarzenia. Pierwotnie miało dojść do jego rewanżu z Andrzejem Grzebykiem, jednakże jak przyznał menadżer obu zawodników – drugi z nich został odsunięty od starcia mistrzowskiego.

Zobacz także: Grzebyk wycofany z walki mistrzowskiej. Bartosiński kontra Parnasse na KSW w grudniu?

Odkąd tylko wyszło to na jaw, „Bartos” raz po raz zaczął sugerować konfrontację z reprezentantem Trójkolorowych. Parnasse również włączył się właśnie do medialnej dyskusji, ponownie zapowiadając zdrobycie trzeciego trofeum.

Źródło: Twitter/Salahdine Parnasse, fot. KSW