To, jak Mateusz Gamrot zachowywał się w klatce na chwilę po pokonaniu Rafaela Fizieva bardzo nie spodobało się Jamahalowi Hillowi. Amerykanin szybko odniósł się do całości w swoich mediach społecznościowych.

W nocy z soboty na niedzielę miejsce miała gala UFC Vegas 79, gdzie w walce wieczoru zmierzyli się Mateusz Gamrot wraz z Rafaelem Fizievem. Praktycznie cała pierwsza runda rozegrała się w płaszczyźnie stójkowej, gdzie żaden z nich nie chciał odpuścić ani centymetra maty. W drugiej odsłonie Polak idealnie zablokował middlekicka „Atamana”, po czym ten momentalnie upadł na matę i wskutek kontuzji nie był w stanie kontynuować rywalizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jeszcze będąc w oktagonie, „Gamer” zaczął celebrować zwycięstwo, co bardzo nie spodobało się byłemu czempionowi dywizji półciężkiej Jamahalowi Hillowi. Amerykanin szybko odniósł się do tego w mediach społecznościowych, krótko, acz konkretnie to komentując.

„Ekscytowanie się i tańczenie po wygranej przez kontuzję jest słabe w ch*j!”

Zarówno przed samym pojedynkiem, jak i po nim Gamrot wypowiadał się o Fizievie z ogromnym szacunkiem, więc z całą pewnością nie chciał w żaden sposób ugodzić w dumę przeciwnika, a jedynie cieszył się z samej wygranej.

Zobacz także: Mateusz Gamrot celuje w starcie z byłym mistrzem

Źródło: Twitter/Jamahal Hill, Grafika: InTheCagePL | Chris Unger/Zuffa LLC, Jeff Bottari/Zuffa LLC, Instagram/Jamahal Hill