W niedalekiej przyszłości będziemy świadkami ponownej konfrontacji Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. Swoją optyką na ten pojedynek podzielił się podwójny mistrz KSW – Salahdine Parnasse.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

11 maja miejsce będzie miało KSW 94, podczas którego zobaczymy dwa starcia o mistrzowskie pasy. W jednym z nich Robert Ruchała (9-1) ponownie podzieli klatkę z Patrykiem Kaczmarczykiem (11-2), rywalizując o tymczasowe trofeum. Jeśli Salahdine Parnasse (19-2) zdecyduje się zostać w polskiej organizacji, to zwycięzca z tego zestawienia w następnej kolejności stanie z nim w szranki. W kim upatruje swojego faworyta?

Myślę, że Patryk jest bardziej poukładany technicznie. Robert to natomiast wojownik, ma bardzo dobre kardio. Jeśli Patryk chce wygrać tę walkę, to musi się mocno przygotować i pracować nad kondycją. Jeżeli to zrobi, to jest dla mnie faworytem. 

powiedział tuż po swojej wygranej na paryskim wydarzeniu.

Zobacz także: XTB KSW 93: Kapitalny nokaut Salahdine’a Parnasse’a w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Parnasse pod sztandarem KSW stoczył już 13 walk, zwyciężając jedenastokrotnie. Ostatni raz w akcji widzieliśmy go w miniony weekend, podczas gali z numerem 93. Zmierzył się wówczas z Valeriu Mirceą (30-9-1) i nie mając żadnych problemów, znokautował go już w inauguracyjnej odsłonie. Pojedynek ten był ostatnim w obowiązującym kontrakcie Francuza.

fot. Materiały prasowe KSW