8 czerwca będziemy świadkami OKTAGON 58, do którego dojdzie w Pradze. Na nieco ponad tydzień przed wydarzeniem z eventu wypada jedna z największych gwiazd – Patrik Kincl.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Mający na koncie już blisko 40. zawodowych pojedynków Patrik Kincl (28-10) jest bezapelacyjnie jednym z największych gwiazdorów na czeskiej scenie MMA. Ostatnio OKTAGON MMA mocno starał się, by utrzymać go w organizacji, co finalnie im się udało. „Inspektor” do akcji miał powrócić już 8 czerwca, w ramach rozgrywanej w Pradze gali z numerem 58. Teraz dowiadujemy się, iż nie będzie to możliwe. Powodem kontuzja.

Kincl zestawiony był na ten termin z Matejem Penazem (9-1). Oficjalnie potwierdzone było już także zastępstwo, w osobie Vlasto Cepo (12-3). Teraz okazuje się natomiast, iż i z tym pojedynkiem jest problem, więc organizacja intensywnie szuka jakiegoś innego mocnego zawodnika. Sam główny zainteresowany, który wyczekuje na przeciwnika nie kryje zdenerwowania i zażenowania całą sytuacją, także zobaczymy, jaki będzie finał.

Zobacz także: Zmiana w main evencie Strife 9! Kaszubowski wchodzi do akcji

Źródło: Instagram/OKTAGON MMA, fot. OKTAGON MMA