Już 22 czerwca miejsce będzie miała dziewiąta odsłona, wyprodukowana pod sztandarem organizacji Strife. Na kilkanaście dni przed wydarzeniem, z walki wieczoru wypadł jeden bohater – Konrad Rusiński. Szybko udało się natomiast dopiąć zastępstwo.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Niebawem dojdzie do kolejnego wydarzenia od Strife. Choć karta walk była już skompletowana, jak to często bywa w MMA – pod sam koniec dochodzi do zmian. Tym razem takowa dotyczy głównego pojedynku wieczoru. Pierwotnie zestawieni w nim byli Arkadiusz Kaszuba (4-4) oraz Konrad Rusiński (6-2). Drugi z zawodników nabawił się jednak kontuzji, w związku z czym nie jest w stanie podejść do rywalizacji w tym terminie. Na jego miejsce wejdzie Krystian Kaszubowski (11-4). Walka rozegra się w limicie kategorii półśredniej.

Zobacz także: Kto będzie mistrzem? McGregor typuje walkę Makhachev – Poirier

Kaszubowski jest byłym pretendentem do mistrzowskiego trofeum KSW, który aktualnie obija się poza największą organizacją w Polsce. Ostatni pojedynek stoczył w maju, w ramach gali FSC 9. Skrzyżował wtedy rękawice z Kirillem Medvedovskim (17-18) i znokaukował go zaledwie po 7. sekundach od rozpoczęcia, wychodząc tym samym ze starcia kompletnie bez szwanku.

Źródło: Instagram/Strife