Paweł Jóźwiak o karcie walk gali FEN 24: Najlepsza i najbardziej zasłużona. Najmocniejsza sportowo.

Organizacja Fight Exclusive Night już w tą sobotę organizuje kolejną galę, tym razem na warszawskim Torwarze. Prezes FEN, Paweł Jóźwiak uważa, że zapowiada się najlepsza gala w pięcioletniej historii organizacji.

Jóźwiak przyznaje, że organizacji FEN bardzo szybko się rozwija. Dodał również, że podczas gali w Warszawie poznamy miejsce kolejnego wydarzenia: FEN 25.

Przed chwilą spotykaliśmy się w Poznaniu na konferencji prasowej przed FEN 22, a zaraz będziemy trzy gale do przodu. Mieliśmy przerwę wakacyjną dłuższą niż zwykle, ale teraz już wszystko idzie sprawnie. W Warszawie ogłosimy kolejną edycję, FEN 25.

Karta walk FEN 24 zapowiada się naprawdę ciekawie, a prezes Jóźwiak przyznaje, że ten rok będzie należał do Fight Exclusive Night.

Najlepsza i najbardziej zasłużona. Najmocniejsza sportowo. Mówiłem kilkukrotnie, że FEN rozwija się i to będzie nasz rok, a ta gala jest tylko tego potwierdzeniem. Dwie walki o pas, trzech mistrzów na karcie walk, dwa eliminatory, starcie kobiet, kilka mocnych nazwisk, które dopiero przebijają się do świadomości fanów. Każdy znajdzie coś dla siebie w Warszawie. Nudy nie będzie, bo od pierwszego gongu pierwszej walki czeka nas dużo emocji.

Prezes FEN przyznaje, że do końca roku możemy poznać mistrzów we wszystkich kategoriach wagowych. Niedługo doczekamy się pretendentów do pasa w królewskiej kategorii.

Dwa eliminatory w Warszawie mają wyłonić tych, którzy w kolejnej walce podejmą mistrzowskie wyzwanie. W kategorii piórkowej jest wakat, więc tu nie ma problemu. W średniej wszystko zależy o decyzji Grzebyka po walce z Gniadkiem. W Warszawie po raz czwarty z rzędu podczas naszej gali odbędzie się walka w kategorii ciężkiej. Niedługo wyłonimy pretendentów również do tytułu w królewskiej dywizji. W półciężkiej mam plan na to zestawienie. Wszystko w swoim czasie.

Podczas sobotniej gali będziemy mogli zobaczyć m.in. walki Kamila Gniadka z Andrzejem Grzebykiem o pas kategorii półśredniej, a w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Arkadiusza Wrzoska, który podejmie Patricka Schmida.

Zobacz również: FEN 24 – pełna karta walk. Gdzie i jak oglądać?

źródło: FEN-MMA.COM