Pandemia koronawirusa spowodowała, że od jakiegoś czasu nie możemy śledzić wydarzeń MMA na żywo. Prezes organizacji FEN- Paweł Jóźwiak zapowiedział, że wkrótce możemy się doczekać gali z pod szyldu Fight Exclusive Night.

Organizacja Fight Exclusive Night szykowała się na 28 marca z kolejną galą, ale jak wiadomo wydarzenie zostało przesunięte na bliżej nieokreślony termin. Obostrzenia wprowadzone przez rząd uniemożliwiają obecnie organizacja wydarzeń sportowych. Dzisiaj jednak Paweł Jóźwiak za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował, że już niedługo FEN powróci z galą i mocną kartą walk.

Pierwsze gale będą odbywać się raczej w wersjach studyjnych bez udziału publiczności. Nie od dziś wiadomo, że FEN zamierza wprowadzić transmisje PPV z gal w studio. Do tej pory wszystkie gale tej organizacji były dostępne na otwartych kanałach Polsatu.

Zobacz również: Paweł Jóźwiak o kontrakcie Grzebyka, title-shocie Duszy i przetasowaniach na karcie FEN 28

Czy Fight Exclusive Night będzie pierwszą polską organizacją, która zorganizuję gale po zniesieniu obostrzeń? Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji i śledzić informację pochodzące od FEN’u.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

źródło: Twitter