Michał Andryszak po raz kolejny nie doczeka się występu. Jest to wyjątkowo pechowy rok dla zawodnika z Poznania.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Longer” powiadomił o odwołaniu walki dla czeskiej organizacji:

Niestety organizacji nie udało się znaleźć zastępstwa za Stuarta Austina. Tym samym nie wystąpię na gali 28.07. Jestem ogromnie zawiedziony, tym bardziej że to drugi pojedynek w tym roku, do którego się przygotowałem i walę puste przebiegi. Szkoda formy, szkoda przygotowań i szkoda pieniędzy. Mam nadzieję, że uda się znaleźć gdzieś walkę w miarę szybko i móc się sprawdzić. Trzymajcie się. 

napisał.

Zobacz również: „Przygoda w PFL-u w tym sezonie się skończyła” – Michał Andryszak szczegółowo o kulisach wypadnięcia z ostatniej gali

Tym samym Andryszak nie walczy już od października zeszłego roku. Po niejednogłośnej przegranej z Darko Stosicem (18-6) reprezentant Ankos MMA odszedł z KSW na rzecz ambitnych marzeń prowadzących za ocean. Po mało satysfakcjonujących bojach w FEN poszukał nowego pracodawcy. Perypetie zdrowotne w związku z pojedynkiem dla PFL pokrzyżowały mu plany, a teraz kontuzja przeciwnika. W najbliższą sobotę – podczas Oktagon MMA 45 miał skrzyżować rękawice ze Stuartem Austinem (17-8). 

źródło: facebook / Michał Andryszak