Wygląda na to, że organizacja UFC szykuje prawdziwe medialne hity na 280. edycję, która 22 października rozegra się w Abu Dhabi. Jedna ze wschodzących gwiazd, Sean O’Malley, skrzyżuje wtedy rękawice z byłym mistrzem, Petrem Yanem.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Długie miesiące medialnych przepychanek nareszcie dobiegną końca. Okazuje się, iż Sean O’Malley (15-1) w końcu dostanie to, czego chciał – pojedynek z niegdysiejszym czempionem, Petrem Yanem (16-3). Będzie to dla niego nieprawdopodobna szansa, by wejść do ścisłej czołówki rankingu kategorii koguciej (aktualnie zajmuje 13. lokatę). Wiadomość tę popularny „Sugar” przekazał ESPN – stacji współpracującej z amerykańskim gigantem.

Dostaję walkę, którą chciałem, ale też taką, o której mówili ludzie. Walczę z Petrem Yanem 22 października w Abu Dhabi. Jestem bardzo podekscytowany.

Wszystko wskazuje na to, że globalny potentat chce wrócić do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z przytupem. Zapowiada się bowiem na to, iż rozpiska UFC 280 będzie napakowana samymi gwiazdami. Dojdzie wówczas także do chociażby mistrzowskiej potyczki w wadze lekkiej, pomiędzy Charlesem Oliveirą (33-8) oraz Islamem Makhachevem (22-1), a pojawiają się również głosy, dotyczące potencjalnego starcia Aljamaina Sterlinga (21-3) z TJ’em Dillashawem (17-4).

Zobacz także: Doniesienia: Aljamain Sterling zmierzy się z TJ’em Dillashawem na UFC 280

Źródło: YouTube/ESPN MMA