Pewny siebie Jairzinho Rozenstruik zapowiada nokaut podczas sobotniej walki

49
źródło:UFC.com

Już w tę sobotę Jairzinho Rozenstruik (9-0) podejmie bardzo doświadczonego Alistaira Overeema (45-17-1NC).

Co jak co, ale jedno trzeba przyznać – Jairzinho Rozenstruik idzie niczym burza w organizacji UFC. 31-latek w swoim ostatnim pojedynku błyskawicznie rozprawił się z byłym mistrzem Andreiem Arlovskim, a już w te sobotę czeka go prawdziwy test – pojedynek z legendą MMA Alistairem Overeemem. Rozenstruik zapowiada nokaut na wyżej wymienionym Holendrze, w czym może mu pomóc fakt, że nie znajduje się pod żadną presją i może wejść w tę walkę z czystym umysłem. W rozmowie dla BJPENN.COM, 31-latek odniósł się do sobotniego starcia oraz skomentował swoją przyszłość:

Wygrana nad Overeemem przybliży mnie do walki o pas i nie mogę się już tego doczekać. Jestem pierwszym zawodnikiem z Surinamu w UFC, więc jest to duże osiągnięcie być w walce wieczoru. Cieszę się, że mogę rezprezentować swój kraj na najwyższym poziomie w MMA. Każdy pojedynek jest inny. Zawsze staram się być krok przed przeciwnikiem i na pewno jestem gotowy na Overeema. Jeżeli popełni chociaż jeden błąd to go znokautuje.

Jeżeli walka rzeczywiście potoczy się po myśli 31-latka to stanie się jednym z pretendentów do tytułu kategorii ciężkiej. Czy Alistair Overeem ostudzi zapędy młodego wilka?

źródło: bjpenn.com