Już niebawem Jan Błachowicz ponownie zamelduje się w klatce amerykańskiego giganta. Z racji tego, UFC postanowiło odświeżyć ostatnie starcie z jego udziałem. W mediach pojawiło się nagranie batalii, podczas której Polak podjął innego czempiona – Israela Adesanyę. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jakież emocje towarzyszyły marcowej gali z numerem 259. Cała karta walk skomponowana była w taki sposób, by każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Wielu czekało jednak na to, co wydarzy się w pojedynku wieczoru. Czy mistrz wagi półciężkiej obroni swój pas, a może Israel Adesanya (21-1) stanie się kolejnym zawodnikiem, który symultanicznie będzie dzierżył dwa trofea? Ostatecznie ziścił się pierwszy scenariusz, zakładający, iż Jan Błachowicz (28-8) pozostanie na tronie.

Błachowicz po raz kolejny zaprezentuje swoje emocje już 30 października. Podczas UFC 267 podzieli oktagon z bardzo doświadczonym i niebezpiecznym Gloverem Teixeirą (32-7). Jeśli chodzi o fighterów pochodzących znad Wisły, oprócz niego udział w tym wydarzeniu wezmą jeszcze Marcin Tybura (22-6), a także Michał Oleksiejczuk (15-4). Tego nie można przegapić!

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship