Dwóch topowych, polskich zawodników, występujących aktualnie pod sztandarem KSW, zasiliło szeregi prowadzonego przez Artura Ostaszewskiego managementu – Shocker MMA. Mowa tutaj o Sebastianie Przybyszu oraz Krystianie Kaszubowskim. Potwierdzenie tego możemy znaleźć w mediach społecznościowych. 

Sebastian Przybysz (8-2) to aktualny czempion wagi koguciej, który mistrzowskie trofeum zdobył podczas gali z numerem 59. Po raz drugi w dotychczasowej karierze zmierzył się wtedy z Antunem Racicem (25-10-1) i przewalczywszy pełny, 25-minutowy dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Okazję do obronienia go będzie miał już za niespełna dwa tygodnie. Na KSW 64 stanie w szranki z legitymującym się zawodowym rekordem 10-2, Bruno Santosem. Starcie to zwieńczy całe wydarzenie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Krystian Kaszubowski (9-2) jest jednym z czołowych fighterów wagi do 77 kilogramów. W przeszłości miał okazję rywalizować o mistrzowski pas z Roberto Soldicem (19-3), natomiast nie zdołał go zdobyć, padając po ciosach Chorwata już w inauguracyjnej odsłonie. Po raz ostatni widziany był w akcji, w marcu bieżącego roku. Skrzyżował wówczas rękawice z Michałem Pietrzakiem (10-4), finalnie odnosząc porażkę na punkty.

Źródło: Instagram/Shocker MMA