Kolejny reprezentant naszego kraju zaiwtał na Florydę, do jednego z najlepszych ośrodków szkoleniowych na świecie – American Top Team. Treningi rozpoczął tam Piotr Kuberski.

Napędzony serią aż 11. triumfów Piotr Kuberski (14-1) z przytupem wszedł do największej organizacji MMA nad Wisłą. Pod koniec minionego roku w brutalny sposób uporał się z Bartoszem Leśką (13-5-2), a w marcu szybko i efektownie rozbił jedną z ikon polskiej organizacji – Michała Materlę (33-11).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Nieustannie chcąc się rozwijać, Kuberski wybrał się teraz do Stanów Zjednoczonych, a konkretniej na Florydę. Idąc śladami wielu innych polskich fighterów, rozpoczął przygotowania w American Top Team.

Póki co nie wiadomo, z kim przyjdzie mu się zmierzyć w następnej kolejności. Powtarzał już natomiast, iż interesuje go starcie o pas, więc musi poczekać na to, co wydarzy się niebawem w mistrzowskiej rozgrywce. Już 20 lipca miejsce będzie miała bowiem druga konfrontacja pomiędzy Pawłem Pawlakiem (23-4-1) oraz Damianem Janikowskim (10-5).

Zobacz także: McGregor atakuje Topurię: „J*bać go. Przypomina mi małego, upośledzonego Lobova”

Źródło: Instagram/Piotr Kuberski