Nie był to udany wieczór dla Piotra Niedzielskiego, który podczas Bellator 296 zaliczył kolejną przegraną… Polak odniósł porażkę z rąk reprezentanta Trójkolorowych Yvesa Landu.

Kilka dni przed rozgrywającą się w Paryżu galą Bellator 296 gruchnęła informacja, że do rozpiski zostaje także dopisane starcie z udziałem naszego rodaka Piotra Niedzielskiego. Reprezentant Czerwonego Smoka został zestawiony z doświadczonym Francuzem Yvesem Landu. Niestety, jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia sprawy nie układały się po myśli Polaka. Ten nieznacznie przestrzelił dopuszczalny limit kategorii piórkowej, wnosząc na wagę 146.2 funtów.

Zobacz także: Niedzielski przestrzelił wagę przed Bellator 296

Pech nie opuścił „Niedzieli” także i podczas samego eventu. Pomimo, iż toczył ze swoim oponentem równą walkę na dystansie trzech rund, wszyscy sędziowie zgodnie stwierdzili, że to Landu zrobił więcej, by zaskarbić sobie zwycięstwo, punktując 3x 29-28.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dla Niedzielskiego jest to więc tym samym druga przegrana pod sztandarem prowadzonej przez Scotta Cokera organizacji, a jego bilans wynosi tam 1-2. Zobaczymy więc, jaka przyszłość będzie go teraz czekać.

Źródło: Twitter/Bellator MMA