Rozpędzony serią czterech zwycięstw Piotr Niedzielski (12-4) 25 maja wystąpi na gali Fight Show Night. Impreza odbędzie się w rodzimym mieście poznaniaka, a jego rywalem będzie Ukrainiec Anton Radko (11-4).

Popularny „Niedziela” w ostatnim czasie występował dla organizacji Babilon MMA, z którą jest związany długoterminowym kontraktem, oraz na Galach Sportów Walki w Międzychodzie. Poznaniak przed czasem kończył byłych zawodników KSW w osobach Mateusza Zawadzkiego i Mateusza Strzelczyka oraz wygrywał decyzjami z doświadczonym Sauliusem Buciusem oraz z mocnym Aleksandrem Gorszecznikiem.

Tym razem znów zmierzy się z rywalem z Ukrainy, a będzie nim Anton Radko. Reprezentant Berserk Sarny walczy zawodowo od 2015 roku i zapracował sobie na miano czołowego zawodnika dwóch kategorii wagowych w swojej ojczyźnie. Obecnie Radko notuje serię dwóch kolejnych zwycięstw.

Walka odbędzie się na zasadach Unified Rules w wadze super lekkiej (74,8 kg) i odbędzie się na gali Fight Show Night w Sali Ziemi Poznańskiego Centrum Kongresowego w ramach targów Fit Expo.

Informacja Prasowa