Przygotowania do UFC 299 trwają w najlepsze. Sparingpartnerami bohaterów co-main eventu są dobrze znani polskim (i nie tylko) kibicom zawodnicy!

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

9 marca podczas gali w Miami, w starciu poprzedzającym główne danie wieczoru Dustin Poirier (29-8) podejmie Benoita Saint-Denisa (13-1). Pojedynek odbędzie się na dystansie pięciu rund. Nie od dziś wiadomo, że “Diament” ceni sobie współpracę z naszym rodakiem – Mateuszem Gamrotem, na matach American Top Team. Nie inaczej jest i tym razem. Obaj panowie zdążyli pochwalić się już zdjęciami ze wspólnego treningu. “Gamer” na tej samej gali, zmierzy się z Brazylijczykiem Rafaelem Dos Anjosem. 


“Bóg wojny” w odpowiedzi na zdjęcie swojego przyszłego rywala, również przedstawił jednego ze swoich sparingpartnerów, a jest nim podwójny mistrz KSW – Salahdine Parnasse. Trzeba więc przyznać, że bohaterowie gali UFC 299 mają solidne wsparcie.

Dla Poiriera będzie to okazja do rehabilitacji po ostatniej porażce, którą zafundował mu Justin Gaethje. Zadanie nie będzie jednak łatwe, gdyż Francuz może pochwalić się serią pięciu zwycięstw pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie. Wszystkie wygrane pojedynki kończył przed czasem. 

Zobacz także: „Najlepsza energia” – Gamrot doceniony w American Top Team

Źródło: Instagram / Superprodige, Fot.: Instagram / Mateusz Gamrot