Po niespełna czternastu miesiącach CAVEMMA wraca do Jastrzębia-Zdroju, gdzie w styczniu 2023 roku odbyła się świetnie przyjęta przez fanów druga gala śląskiej organizacji promującej mieszane sztuki walki.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

1 marca na CAVEMMA 4: Blood Circle do klatki ponownie wyjdą czołowi zawodnicy znani z występów w takich federacjach jak KSW, UFC czy Bellator. Jak dotąd potwierdzono występy takich fighterów jak Adam Kowalski oraz Piotr Niedzielski. Bilety już w sprzedaży w serwisie KupBilecik.pl.

Na poprzedniej gali CAVEMMA w Jastrzębiu-Zdroju kibice podziwiali m.in. zaciętą walkę byłego mistrza KSW Artura „Kornika” Sowińskiego z Kamilem „Bombą” Łebkowskim oraz znanego z występów w FEN i ABC Adama Kowalskiego (14-7-1), który pokonał decyzją sędziów weterana ONE Championship Michała „Wampira” Pasternaka. Swoje pojedynki wygrali także Wiktor Zalewski, Kamil Korzeniewski, Patryk Marzec i Paweł Domin.

Opromieniony zwycięstwem nad bardzo popularnym „Wampirem” Adam Kowalski tym razem zmierzy się z byłym mistrzem FEN – Brazylijczykiem Ederem „Bambu” de Souzą (19-10), a lepszy z nich w niedalekiej przyszłości powalczy o premierowy mistrzowski tytuł CAVEMMA w kategorii półciężkiej. Polskim kibicom przypomni się także dawno niewidziany Piotr Niedzielski (17-7), który w ostatnim latach występował na całym świecie na galach Bellator. Rywalem „Niedzieli” będzie bardzo mocny Gruzin Levan „Piranha” Kirtadze (13-2), ich starcie zakontraktowano w wadze lekkiej.

Cieszymy się z powrotu do Jastrzębia-Zdroju, gdzie kibice cenią sporty walki i potrafią wspaniale dopingować wojowników wychodzących do klatki. Poprzednie edycje CAVEMMA udowodniły, że zaliczamy się do czołowych sił w polskim MMA. Możemy zapewnić, że to będzie kolejna wspaniała noc dla fanów sportu!

zapowiada Marcin Dyga, właściciel organizacji.

Oprócz zawodników znanych z występów w takich organizacjach jak UFC, KSW, Bellator, FEN czy Babilon w CAVEMMA pokazują się także młodzi perspektywiczni zawodnicy, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w zawodowym MMA. Tym razem kibice zobaczą wyczekiwany debiut Magdaleny „Atomówki” Czaban – absolutnej mistrzyni amatorskiego MMA i zdaniem wielu ekspertów przyszłej światowej gwiazdy tej dyscypliny. Kolejne ogłoszenia już wkrótce na profilach CAVEMMA oraz partnerów medialnych.

Zobacz także: Niedzielski wystąpi w co-main evencie Cave MMA 4

Bilety na galę CAVEMMA 4: Blood Circle, która odbędzie się w piątek 1 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju, są już dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Transmisja tylko w serwisie Megogo.

Informacja prasowa