To było zdecydowanie bardzo profesjonalne spotkanie! Nate Diaz i Jorge Masvidal zachowali niespotykany spokój podczas pierwszego face to face promującego ich rewanżowy pojedynek bokserski, który odbędzie się 1 czerwca w Los Angeles.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dwie gwiazdy sportów walki spotkały się na scenie po wielu werbalnych wymianach w mediach, zatem publiczność spodziewała się zamieszania. Tymczasem obaj panowie zachowali spokój.

Należy docenić timing promocji – na dzień przed galą UFC, gdzie na karcie znalazła się walka o pas BMF należący niegdyś do Masvidala. Tym razem o trofeum zawalczą Justin Gaethje i Max Holloway.

Diaz i Masvidal po raz pierwszy spotkali się w oktagonie na gali UFC 244 w 2019 roku. Walka została wówczas przerwana pod koniec trzeciej rundy, gdy lekarz orzekł, że Diaz nie może kontynuować pojedynku z powodu rozcięcia. Nate domagał się rewanżu w MMA, ale do pojedynku nigdy nie doszło. Dopiero gdy Masvidal oficjalnie zakończył karierę w MMA, a Diaz przeszedł do boksu, zorganizowany został ich rewanż na ringu. Do walki dojdzie 1 czerwca.

Zobacz także: Face to face bohaterów UFC 300 – Pereira i Hill oddzieleni ochroną! [WIDEO]

źródło foto: MMAfighting/YouTube