Luke Rockhold dołączy do Bellator MMA? Cóż, na ten moment zdecydowanie za wcześnie, by dało się to określić, jednakże prezes organizacji – Scott Coker, twierdzi, iż są zainteresowani jego usługami.

Miniony 2022 rok był trudnym okresem dla fanów mieszanych sztuk walki. Wielu zawodników oraz zawodniczek zrezygnowało z zawodowej rywalizacji. Jednym z nich był Luke Rockhold (16-6), który ogłosił takową decyzję po przegranej doświadczonej z rąk Paulo Costy (14-2).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

38-latek nie wytrwał w tym przekonaniu zbyt długo i już kilka tygodni później zaczął sugerować potencjalny powrót do klatki. Jego sytuacja jest natomiast dość skomplikowana – odnosił bowiem porażki w trzech minionych konfrontacjach pod sztandarem UFC. Nie oznacza to jednak, iż inni pracodawcy nie będą zainteresowani jego osobą. Scott Coker zdradził niedawno w rozmowie z MMA Junkie, że rozpoczęto rozmowy dotyczące ewentualnego angażu Amerykanina w Bellatorze.

Rozmawialiśmy z jego menadżerem i możliwe, że dojdzie do walki. Potrzebujemy jeszcze z jedną, czy dwie dyskuje. Po prostu nie odbyliśmy jeszcze porządnych negocjacji. Byliśmy zajęci tym wydarzeniem [Bellator 290 – przyp. red.], ale w pewnym momencie usiądziemy, żeby przedyskutować jakieś rozwiązanie.

Zobacz także: Były mistrz, Luke Rockhold, wróci do klatki? „2023 może być interesujący”

Rockhold nie opuszcza sali. W swoich mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami materiałami, bądź zdjęciami z treningów, więc zobaczymy, jak to wszystko się dalej potoczy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Luke Rockhold (@lukerockhold)

Źródło: MMA Junkie