Po tym, jak Conor McGregor potwierdził, że znów będzie testowany przez USADĘ, prezydent UFC Dana White powiedział, kiedy najprawdopodobniej zobaczymy starcie Irlandczyka z Michaelem Chandlerem. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od dłuższego czasu wśród fanów MMA toczyła się dyskusja, kiedy zobaczymy powrót do oktagonu byłego podwójnego mistrza organizacji UFC. Na konferencji po ostatniej gali, Dana White w następujący sposób odniósł się do tematu związanego z Conorem McGregorem (22-6). 

Walka się odbędzie. Najpierw musi zgłosić się do USADY. On wypełnia papiery. Nie wiem jak długo to potrwa ani co w tym momencie się dzieje, ale to jego sprawa, którą załatwia z USADĄ. Sprawa jest w toku.

Z kolei zapytany o potencjalną datę tego pojedynku, White stwierdził, że prawdopodobnie odbędzie się on pod koniec roku.  

Zobacz także: Conor McGregor wrócił do testów antydopingowych!

McGregor do walki z Michaelem Chandlerem (23-8) przystąpi po przegranej z Dustinem Poirierem (29-7-1), podczas której doznał poważnego złamania nogi, które wykluczyło go ze startów na dłuższy czas. W oktagonie UFC „Notorious” wygrywał z m.in.: Jose Aldo (31-8), Eddiem Alvarezem (30-8-2), Maxem Hollowayem (24-7) i Nate’em Diazem (21-13).  

Autor: Dawid Ważny

Źródło: YouTube/UFC – Ultimate Fighting Championship