Choć wielu nie wierzyło w powrót Conora McGregora do regularnych startów, ten najpradopodobniej będzie miał miejsce! Irlandczyk potwierdził, iż powrócił do kontroli antydopingowych. 

Niewątpliwie największa gwiazda amerykańskiego giganta Conor McGregor (22-6), w ostatnich latach zaliczyła sportowy regres. Trzy z czterech minionych pojedynków zakończyły się jego przegraną. Co więcej, przy okazji trylogii z Dustinem Poirierem (29-7), nabawił się poważnej kontuzji nogi, która wyeliminowała go z rywalizacji na długie miesiące. Wszystko to przedstawione jest w nowym dokumencie dostępnym na platformie Netflix.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jakiś czas temu ogłoszono, że „Notorious” oraz Michael Chandler (23-8) wejdą w rolę trenerów podczas 31. edycji The Ultimate Fightera. Oprócz zapowiedzi nowego sezonu, brak było jednak jakichkolwiek szczegółów związanych z ich walką. Teraz uległo to zmianie. Irlandczyk, który przez pewien okres nie był testowany ze względu na długą absencję, wraca pod kuratelę USADA. Ponadto, zdradził jeszcze, że starcie z jego udziałem rozegra się przed końcem tego roku.

To już zrobione. Przed końcem roku powrócę do klatki. W tym momencie się przygotowuję. Walka z Michaelem Chandlerem zostanie ogłoszona podczas The Ultimate Fightera, który za kilka dni startuje na ESPN. Zanim program się skończy, będziemy mieli datę, która zostanie przedstawiona kibicom.

Emisja nowej edycji programu rozpocznie się 30 maja i potrwa aż do 15 sierpnia. Znając temperament obu zawodników, możemy być pewni, że dostarczą oni sporych emocji.

Zobacz także: McGregor zmierza po jeden z rekordów w UFC

Źródło: Twitter/Spinnin Backfist