Zdaje się, że medialny konflikt pomiędzy Merabem Dvalishvilim oraz Seanem O’Malleyem nie dobiegł końca. Gruzin zaczepił bowiem „Sugara” w przestrzeni internetowej, wobec czego ten również nie pozostał bierny. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W miniony weekend byliśmy świadkami gali UFC 288, gdzie w walce wieczoru doszło do potyczki między Aljamainem Sterlingiem (23-3) oraz Henrym Cejudo (16-3). Tuż po konfrontacji, do oktagonu wkroczył Sean O’Malley (16-1), stając oko w oko z „Funk Masterem”, by przypomnieć, iż to on jest następny w kolejce do pojedynku o mistrzowskie trofeum. Na miejscu obecny był także kolega czempiona Merab Dvalishivili (16-4), który korzystając z okazji, zabrał „Sugarowi” kurtkę.

Zobacz także: Szalona akcja na UFC 288 – Dvalishvili kradnie kurtkę O’Malley’a [WIDEO]

Ta kuriozalna sytuacja bardzo szybko rozniosła się po całym internecie, stając się viralem. Gruzin, nie chcąc, by kibice zbyt szybko o niej zapomnieli, ponownie zwrócił się do O’Malleya.

„Po pierwsze, to dałeś mi tę kurtkę, a ja podziękowałem za prezent. Potem zacząłeś płakać i błagać, żebym ją oddał, nazywając mnie szatniarzem. Skoro nim jestem, to gdzie jest mój napiwek?”

„Podaj mi Venmo [usługa płatności mobilnych – przyp. red.], to wyślę ci 20 dolarów.”

„Tak właściwie to 15, bo bardzo dziwnie pachniała, kiedy ją odzyskałem.”

skwitował.

Źródło:Twitter/Merab Dvalishvili, Twitter/Sean O’Malley