Pudzianowski vs. Popek 2, tym razem w innej formule [FOTO]

źródło: crowdmedia.pl

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Popkiem na gali KSW 37 trwała zaledwie 80 sekund, ale huczały o niej wszystkie portale branżowe i mainstreamowe jeszcze długo po tym, jak się odbyła. Chcielibyście zobaczyć powtórkę?

Mariusz Pudzianowski zamieścił na swoim profilu na facebooku zdjęcia z niespodziewanego spotkania z byłym rywalem, Popkiem, który pojawił się na zawodach StrongMan w Głuchowie. Dołączył do nich komentarz sugerujący drugie starcie, tym razem w innej formule. Oczywiście wszystko jest formą żartu, ale z przyjemnością ogląda się takie fotografie, na których byli przeciwnicy pozują wspólnie z uśmiechem:

 

źródło: facebook

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRozszerzona zapowiedź walki wieczoru gali UFC 216: Ferguson vs. Lee
Następny artykułAntonina Shevchenko vs. Anissa Haddaoui na gali Phoenix Fighting Championship 3
Zakochana w MMA od chwili, gdy na gali KSW 13 w 2010 r. zobaczyła Krzyśka Kułaka wjeżdżającego do Spodka wozem opancerzonym, tuż przed walką z Vitorem Nobregą. Zaskakująco szybko połapała się, że KSW to nie nazwa sportu. Każda gala MMA to dla niej święto. Podczas pojedynków swoich ulubieńców zdziera gardło na doping, a w przerwach krytycznym okiem przygląda się organizacji gali i strojom publiczności (jak każda „baba”). W zawodnikach ceni nie tylko umiejętności, ale też pierwiastek szaleństwa. Uwielbia Conora McGregora, Mirko Cro Copa oraz Daniela Omielańczuka i Janka Błachowicza. Nie wyobraża sobie MMA bez komentarzy Jurasa i jest przeszczęśliwa od czasu, gdy gale UFC emitowane są na antenie Polsatu Sport.