Eddie Alvarez bardzo szybko wraca do klatki, a jego najbliższego przeciwnika poznaliśmy podczas minionej gali ONE on TNT III. Były mistrz UFC już 28 kwietnia skrzyżuje rękawice z Rae Yoon Okiem, który na wcześniej wspomnianym wydarzeniu jednogłośnie wypunktował swojego oponenta. 

Eddie Alvarez (30-8) dotychczas wystąpił pod sztandarem singapurskiego ONE Championship trzykrotnie, jednakże z różnymi skutkami. Na ten moment jego bilans w tej organizacji wynosi 1-2. Warto jednak wspomnieć, że podczas ostatniej walki – do której doszło zaledwie dwa tygodnie temu – został zdyskwalifikowany za nielegalne ciosy. Sytuacja ta wywołała jednak niemałe poruszenie, bowiem zdaniem niektórych, sędzia mógł przymknąć na to oko, argumentując to tym, iż dość wyraźnie było widać, że jego oponent specjalnie odwracał głowę.

Zobacz także: ONE on TNT I – wyniki oraz najlepsze akcje. Johnson znokautowany w walce wieczoru [WIDEO]

Rae Yoon Ok legitymuje się natomiast profesjonalnym rekordem 14-3. Miniony występ był dla niego pierwszym dla ogromnego gracza na azjatyckim rynku. Aktualnie posiada serię trzech wygranych – ostatnim zawodnikiem, który go pokonał był Tom Santos (11-10). Doszło do tego w marcu 2019 roku, gdy podczas HEAT 44 Brazylijczyk jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/ONE Championship