Reebok na drugiej gali UFC w Polsce. Wygraj bilety! [KONKURS]

Źródło: Reebok

Już 21 października w gdańskiej ERGO ARENIE odbędzie się druga w historii UFC gala or-ganizowana w Polsce – UFC Fight Night. W karcie walk znalazło się aż sześć pojedynków, w których bój stoczą Polacy. Zawodnicy zmierzą się w strojach sygnowanych czerwoną deltą – logo marki Reebok – partnera strategicznego UFC.

Znana marka odzieżowa i jedna z najpopularniejszych organizacji promujących MMA na świecie połączyły siły trzy lata temu. W ramach strategicznego partnerstwa Reebok regularnie wspiera zawodników reprezentujących UFC. Część z nich to oficjalni ambasadorzy marki, tak jak Mistrzyni Świata – Joanna Jędrzejczyk. Od 2015 roku Reebok projektuje również stroje dla zawodników UFC oraz fanów organizacji.

Na początku września tego roku zaprezentowana została nowa kolekcja ubrań – Fight Night Col-lection. Dotychczasowe rzeczy sygnowane logo Reebok zostały wzbogacone o kilka innowacyjnych rozwiązań, a w specjalnej linii Legacy Series znalazły się stroje dla zawodników, którzy będą rywalizować w walkach wieczoru oraz pojedynkach mistrzowskich UFC.

Podczas gali UFC Fight Night w Gdańsku polska publiczność po raz pierwszy będzie mogła zobaczyć zawodników w ubraniach z charakterystyczną, czerwoną deltą. W ERGO ARENIE pojedynki stoczy sześciu Polaków – Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz, Marcin Held, Oskar Piechota, Adam Wieczorek i Damian Stasiak. Walką wieczoru będzie batalia – Donald Cerrone kontra Darren Till. Ponadto zostanie przygotowana specjalna strefa Reebok z prezentacją odzieży z kolekcji UFC.

Dla wszystkich fanów sportów walki, którzy chcieliby 21 października znaleźć się w ERGO ARENIE marka Reebok przygotowała konkurs. Jest o co walczyć – do wygrania są podwójne bilety na UFC Fight Night w Gdańsku.

Więcej informacji na profilu instagramowym Reebok – @reebokpl

Więcej o marce Reebok na stronach:
https://www.facebook.com/ReebokPoland
https://www.facebook.com/ReebokWomenPoland
http://www.reebok.pl/

 

Informacja prasowa