Do 70. edycji, wyprodukowanej pod sztandarem KSW został jedynie tydzień, a Anicie Bekus zmienia się rywalka. Reprezentantka łódzkiego Octopusa ostatecznie wejdzie do klatki z Włoszką, Robertą Zocco.

Anita Bekus (5-2) dotychczas tylko raz pokazała się przed publicznością KSW. Miało to miejsce na gali z numerem 65, kiedy zmierzyła się z faworyzowaną Magdaleną Sormovą (11-4). Polka pokazała się wtedy ze zdecydowanie lepszej strony i kontrolując przebieg pojedynku, ostatecznie jednogłośnie zwyciężyła na kartach sędziowskich. O jej występie na KSW 70 wiadomo było już od bardzo dawna. Pierwotnie miała jednak przywitać w największej, polskiej organizacji Sofiię Bagishvili (5-1). Niestety, jak się teraz okazuje, nie będzie to możliwe. Nową rywalką jest legitymująca się rekordem 3-3, Roberta Zocco.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KSW (@ksw_mma)

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zocco powraca do zawodowstwa po trzech latach absencji. Podczas swojej ostatniej konfrontacji podjęła bardzo dobrze znaną na naszym rynku, Karolinę Wójcik (8-2). Starcie to nie potoczyło się po jej myśli, dlatego finalnie uległa, przegrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

Źródło: Instagram/KSW