Po jednej z wypowiedzi Łukasza Parobca dotyczącej ewentualnego zestawienia z Marcinem Różalskim, kibice zaczęli nakręcać się na takową walkę. Menadżer drugiego z zawodników studzi jednak ich entuzjazm. 

Choć od pewnego czasu budowana była narracja, że Marcin Rózalski raczej pożegnał się już z zawodowym sportem, on sam nie potrafi się od tego całkowicie odciąć. Pomimo różnego rodzaju problemów zdrowotnych nadal utrzymuje, iż chciałby jeszcze postawić nogę w ringu.

Zobacz także: Różal planuje powrót: „Uważam, że jestem w formie”

Pojawił się już także kandydat, który chciałby się z nim skonfrontować. Chodzi o występującego w GROMDZIE Łukasza Parobca, który wyraził takową chęć w wywiadzie dla FanSportu.

Myślę, że walka z ”Rożalem” byłaby mega, jeżeli chodzi o oglądalność. Pasujemy też wiekowo, więc może to być super starcie weteranów. Z Marcinem jesteśmy kumplami, ale w ringu to byłoby takie spełnienie moich sportowych marzeń.

przyznał.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Momentalnie po tej wypowiedzi posypała sie fala komentarzy sympatyków takiego zestawienia, więc nic dziwnego, że dotarły one także do osoby odpowiedzialnej za interesy „Różala” – Artura Ostaszewskiego. Ten wyraźnie zaznaczył jednak, iż póki co nie pojawił się nawet zalążek takiego tematu.

https://twitter.com/ar_ostaszewski/status/1674747682764607493?s=20

Źródło: Twitter/Artur Ostaszewski, YouTube/FanSportu.pl